به پرشین بلاگ خوش آمدید

بنام خدا

كاربر گرامي

با سلام و احترام

پيوستن شما را به خانواده بزرگ وبلاگنويسان فارسي خوش آمد ميگوييم.
شما ميتوانيد براي آشنايي بيشتر با خدمات سايت به آدرس هاي زير مراجعه كنيد:

http://help.persianblog.ir براي راهنمايي و آموزش
http://news.persianblog.ir اخبار سايت براي اطلاع از
http://fans.persianblog.ir براي همكاري داوطلبانه در وبلاگستان
http://persianblog.ir/ourteam.aspx اسامي و لينك وبلاگ هاي تيم مديران سايت

در صورت بروز هر گونه مشكل در استفاده از خدمات سايت ميتوانيد با پست الكترونيكي :
support[at]persianblog.ir

و در صورت مشاهده تخلف با آدرس الكترونيكي
abuse[at]persianblog.ir
تماس حاصل فرماييد.

همچنين پيشنهاد ميكنيم با عضويت در جامعه مجازي ماي پرديس از خدمات اين سايت ارزشمند استفاده كنيد:
http://mypardis.com


با تشكر

مدير گروه سايتهاي پرشين بلاگ
مهدي بوترابي

http://ariagostar.com

/ 25 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علیرضا

سلام استاد محترم برای اینکه بطور مستمر از وجود شریفتان مستفیض باشیم وبلاگ پربارتان را لینک کردم و این کار برای ما افتخار آفرین است . شما هم اگر چنانچه میل داشته باشید ما را به نام ( شعر زلال ) در لیکستان خود مرقوم فرمایید به شعر زلال دعوتید منتظر قدوم مبارتان هستم ما را از نظرات و نقدهای خود محروم نفرمایید

amir-h-amirian

سلام جناب لذت بردم . امید که موفقیت و شادابی در زندگی تان و کار ادبی تان جاری باشد . شادزی مهربان .

مهدی فر زه

آیین حجّ ِ عشق السلام علی الحسین(ع) و علی علی بن الحسین(ع) و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین درآن آیینه خانه ی کعبه کعبه سبز کران تا بیکرانه آیه آیه رمز در آن آیینه خانه ی چشمه ی خورشید که هفتاد و دو اسماعیل و ابراهیم ؛ جان دادند یحیی وار بنگر. فرازِ گودی محراب به هم زنجیریان ِ آز و نادانی به رَجمِ روشنایی همچنان مشغول بودند و آتش در میان خیمه ی آفاق گُر می زد دریغا نه سرد آمد نه سالم آتش نمرودیان دیگر که ناگاهان ز ژرف دره ی محراب مهری روشنایی بخش صدها صد هزاران شید تابید. و هاجر های سرگردان به سعی از کربلا تا شام روان بودند در خاروخس و در آتش و دود در آن آیینه خانه ی ؛ کعبه آسا بنگر! نه از زمزم نشان بود نه می آمد سروش آسمان با گوسپندی فَرَّهی اومند نه می جوشید کنار پای زخم آجین تشنه کودکان خستگان زمین خشک سان دیگر. بنگر! واز خود باز پرس آن دَم زمین آیا تَهی می گردد از آرش ؟ نه ! هرگز که هفتاد و دو ؛ افزون از شمارش ؛ آرش ؛ از راه پرستش سوی ؛ می آیند و از کوهی که اژدرها به غارش بسته در بند است بالا می روند و بر چکادش تیر آتش پر رها سازند..

آسمونی تا بینهایت...

باسلام و خسته نباشید "ترازویی که پاره سنگ برداشته!" در asemooni13.blogfa.com باتشكر و موفقيت روزافزون

فراخوان بین المللی شعر امید

بنياد ژاله اصفهانی برگزار مي كند: "جايزه ي سال 2010 شعر امید" با توجه به اينکه بنياد ژاله در شهر لندن مستقر است، شاعر برگزيده برای شرکت در مراسم دريافت جايزه با هزينه ی بنياد به اين شهر دعوت خواهد شد. سال گذشته آقای محمدجواد آسمان از ايران با تشخيص هيات داوران به عنوان مقام اول اين مسابقه انتخاب شد و بنياد در تلاش است تا ايشان بتواند در مراسم امسال بنياد كه آذرماه امسال شرکت و جايزه ی خود را دريافت کند. شعرهای ارسالی بايد در ساختارهای کلاسيک و مدرن شعر فارسی باشد. با توجه به هدف اصلی اين مسابقه شرط سنی شرکت کنندگان در مسابقه، زير سی سال است (متولدين 22 اکتبر 1980 يا اول آبان 1359 به بعد). شعرهای ارسالی بايد شامل ده نمونه از اشعار کلاسيک و مدرن باشد. حداقل يکی از آثار بايد شعرکلاسيک باشد. آثار بايد تا تاريخ 6 نوامبر 2010 معادل 15 آبان 1389 به دبيرخانه بنياد به آدرس: javanan@jalehesfahani.com رسيده باشد. ذکر دقیق نام، نام خانوادگی، تاريخ تولد و آدرس محل سکونت ضروری است.

فراخوان بین المللی شعر امید

اسامی هيات داوران که شامل شاعران و منتقدان ادبی است به شرح زير است: اسماعيل خوئی، هادی شفيعی، عنايت فانی، محمود کيانوش، لعبت والا وشاداب وجدی. در تاريخ 27 نوامبر در سالن اجتماعات دانشکده ی مطالعات شرقی و آفريقایی دانشگاه لندن در يک مراسم ويژه نفر اول جايزه ی امسال معرفی می شود. تمامی رسانه هایی که فراخوان شعر بنياد ژاله اصفهانی را اطلاع رسانی نمايند، از حاميان اين جايزه محسوب شده و از آنان قدردانی خواهد شد. علاقه مندان می توانند با هيات عامل بنياد با آدرس يا تلفن زير تماس حاصل نمايند: تلفن: 00447957348112 ايميل: bonyad@jalehesfahani.com سايت بنياد ژاله اصفهاني: www. jalehesfahani.com

شکوفه خالصی

سلام استاد عزیز ما را هم راهنمایی کنید منتظرم

عباس خوش عمل

آنجا که دل شکسته را درمان است در بارگه علیم اشرف خان است وز باغچه ی شاهجهان آبادش حقا که دری به روضه ی رضوان است..

عباس خوش عمل

حضرت اشرف ! از شما بعید است که وبلاگ خود را عرصه ی کسانی قرار دهی که علیه قزوه ی نازنین شلتاق میکنند. این ادیب مفضال و فرهیخته جز اینکه کمر به احیای شعر وادب فارسی در شبه قاره بسته چه ذنب لایغفری انجام داده که مشتی بیدلاگو اینگونه نامردانه هجوش میکنند؟

عباس خوش عمل

برایی سراینده ی فانتزی: دهانت بشکند ای گنده شاعر که ضد رهبر ما شعر گفتی تو کرمی بدتر از کرمی که یک عمر درون سنده ی اشرار خفتی..